top of page

ШКОЛА TENNIS PARK

Школа тенісу Tennispark - це багаторічна програма навчання для дітей у віці від 4 до 17 років.
Мета програми - оздоровлення, фізичний розвиток, формування навичок гри в теніс, підготовка дітей до професійної тенісної діяльності.  
Програма розроблена на підставі рекомендацій Міжнародної тенісної федерації (ITF) для навчання дітей Play@Stay та Tennis10s.

детскій1.gif
детскій2.gif
детскій3.gif

ДОРОСЛІ ГРУПИ

Програма навчання Теніс для дорослих 18+ – це програма з формуванням навичок та вмінь гри в теніс для отримання можливості участі в аматорських змаганнях з тенісу різного рівня. Ігрова спрямованість тренувань. Участь в клубних змаганнях аматорського туру «Drive Tour Tennispark».

детскі4.gif

ІНДИВІДУАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ

Tennispark  пропонує індивідуальні тренування для дітей та дорослих.
Обсяг у тиждень (кількість) та тривалість тренування рекомендує тренер після отримання побажань від замовника та знайомства з гравцем (після першого тренування або після декількох занять в групі).
Індивідуальні тренування потрібні для техніко-тактичної вдосконаленості навичок та отримання додаткової ігрової практики.

СПОРТ КУРС

Навчально-тренувальна програма орієнтовані на гравців, які беруть участь в національних та європейських турнірах (ТЕ). Програма включає навчально-тренувальний процес на базі тенісного клубу Tennispark, виїзди на змагання і навчально-тренувальні збори з тренером клубу, методичне забезпечення програми (календар змагань, планування  навантажень, контроль показників ефективності гравця).Програма розроблена на підставі рекомендацій Міжнародної тенісної федерації (ITF), Європейської тенісної федерації (ТЕ), національної Федерації тенісу України (ФТУ).

ДИТЯЧІ ГРУПИ

Програма навчання Теніс Прогрес та Теніс Еволюція для дітей – це програма початкової підготовки до тенісної діяльності, розвиток фізичних якостей  засобами загальної фізичної підготовки (50%) та спеціалізованої тенісної підготовки  (50%). Ігрова спрямованість тренувань. Участь в клубних змаганнях красного, помаранчевого та зеленого рівня. Організація інтенсивних програм тренування (канікули, літній сезон) та виїзні навчально-тренувальні збори (інші міста України та зарубіжжя).

bottom of page