top of page

ШКОЛА TENNIS PARK

Школа тенісу Tennis Park — це багаторічна програма навчання для дітей у віці від 5 до 18 років та дорослих.

Мета програми — оздоровлення, фізичний розвиток, формування навичок гри в теніс, підготовка до професійної тенісної діяльності.


Наші наймолодші тенісисти навчаються по програмі Play and Stay та Tennis10s з використанням професійного дитячого тенісного інвентаря.
Програма розроблена на підставі рекомендацій Міжнародної тенісної федерації ITF та Європейської тенісної федерації TE. 

СПОРТ КУРС

Tennis Park надає повний комплекс послуг для повноцінного, якісного навчально-тренувального процесу та високих досягнень професійних тенісистів на змаганнях.

Комплекс послуг включає:
- тренування з тенісу та фізичної підготовки на базі тенісного клубу Tennis Park;
- виїзди на змагання;
- навчально-тренувальні збори з тренером клубу;
- методичне забезпечення (календар змагань, планування навантажень, контроль показників ефективності гравця).

Програма тренувального процесу побудована на підставі рекомендацій Міжнародної тенісної федерації (ITF), Європейської тенісної федерації (ТЕ).

split training.jpg

СПЛІТ-ТРЕНУВАННЯ

персональні тренування з тренером для двох гравців.

У Tennis Park такі тренування близькі за інтенсивністю до індивідуальних. Вони дозволяють досягти високих результатів, особливо, коли гравці близькі за рівнем підготовки – тоді тренер має змогу приділити більше уваги всім нюансам техніки, тактики, є змагальна складова, яка сприяє швидкому прогресу та досягненню цілей. 

У порівнянні з груповими заняттями, цей вид тренувань сприяє більш успішному освоєнню навичок гри, удосконаленню рівня володіння ракеткою та відпрацювання техніки пересування кортом. 

Спліт-тренування це ще й можливість заощадити в порівнянні з індивідуальними заняттями, а також навчання в приємній конкурентній компанії.

детскі4.gif

ІНДИВІДУАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ

Tennis Park пропонує індивідуальні тренування для дітей та дорослих.


Займаючись персонально з тренером, ви зможете якомога чіткіше позначити свої цілі та цілеспрямовано працювати над результатом. 
Обсяг у тиждень (кількість) та тривалість тренування рекомендує тренер після отримання побажань та знайомства з гравцем (після першого тренування або після декількох занять в групі).


Індивідуальні тренування потрібні для техніко-тактичного вдосконалення навичок та отримання додаткової ігрової практики. Ви зможете краще і ефективніше відточити техніку удару, хватку ракетки, вивчити і пройти більше матчевих прийомів, виконати більше вправ і так далі. 

group training.jpg

ГРУПОВІ ТРЕНУВАННЯ 

В Tennis Park групові тренування передбачають заняття від 3 гравців на корті з тренером, в залежності від віку та професійної направленості спортсменів.


Групи формуються за рівнем підготовки, тому заняття проходять комфортно, з однодумцями та швидким прогресом. Крім того, заняття у групі – це завжди драйв та спілкування на корті.

ДИТЯЧІ ГРУПИ

В Tennis Park групові тренування пропонуються діткам віком від 5 років. У нас є різні групи, які відрізняються за віком, інтенсивністю тренувань та видом м’яча: рівня підготовки.

01

Червоний м’яч

Tennis kids red: 5-7 років, 8 гравців на корті та 2 тренери, тривалість заняття 60 хв.


Розклад груп:

Пн 16:30

Ср 16:30

Пт 18:30 


Заняття для малюків в Tennis Park побудовані на основі програм навчання Теніс Прогрес та Теніс Еволюція для дітей. Ці програми передбачають початкову підготовку до тенісної діяльності, розвиток фізичних якостей засобами загальної фізичної підготовки (50%) та спеціалізованої тенісної підготовки (50%), ігрову спрямованість тренувань.

03

Зелений м’яч

Tennis kids green: 8-10/9-11 років, 4 гравця на корті та тренер, тривалість заняття 60/90 хв.


Розклад груп:

Ср 16:00-17:00, Сб 13:30-14:30
Пн 17:30-19:00, Ср 17:30-19:00, Пт 17:00-18:30

Вт 16:00-18:00, Чт 16:00-18:00   

02

Помаранчевий м’яч

Tennis kids orange: 5-7 років, 8 гравців на корті та 2 тренери, тривалість заняття 90 хв.


Розклад груп:

Пн 15:00

Ср 15:00

Пт 15:30 

04

Жовтий м’яч

Tennis juniors: 10-12 років/ 12-14 років/ 14-16 років/16-18 років, 4 гравця на корті та тренер, тривалість заняття 120 хв.


Розклад груп: тренування кожного дня з Пн по Сб, час залежить від віку та рівня підготовки.

Щоб потрапити на групове тренування в Tennis Park, ми запрошуємо спортсмена спочатку на індивідуальне тренування зі старшим тренером або тренером групи для визначення рівня підготовки гравця та вибору групи, яка найкраще підходитиме йому за віком, рівнем та графіком.


Окрім тенісних груп, ми рекомендуємо комплексний підхід до тренувань, який включає групові тренування Загальної Фізичної Підготовки! 

ДОРОСЛІ ГРУПИ

Програма навчання Теніс для дорослих 18+ в Tennis Park — це програма з формуванням навичок, вмінь, стратегій гри в теніс для отримання можливості участі в аматорських змаганнях різного рівня, підтримки фізичної форми та активності, покращення техніки гри та пересування на корті.


Аматорські групи в нашому клубі розраховані максимум на 4 гравців, що дає максимум уваги кожному. Групи мають ігрову спрямованість тренувань. 


Групові заняття з тенісу підійдуть як новачкам, так і досвідченим ентузіастам цього виду спорту, що прагнуть покращити свою техніку гри. Групові заняття тенісом у клубі Tennis Park зазвичай організовані з урахуванням вікових категорій та індивідуальних фізіологічних характеристик учнів. Пропонуються різні програми, що відповідають вашим індивідуальним рівням майстерності та амбіціям, включаючи як загальні фізичні вправи, так і цілеспрямовану роботу над певними навичками.


А ще такі тренування сприяють новим знайомствам з тими, хто поділяє ваше прагнення до занять великим тенісом — створення справжнього тенісного ком’юніті.


Розклад занять: 
Група для початківців та новачків Вт, Чт 20.00-21.00

group training.jpg

ІГРОВІ ТРЕНУВАННЯ

Окремим видом групових тренувань в Tennis Park по вихідним дням є ІГРОВІ ТРЕНУВАННЯ — вибір тих, хто обирає двогодинні ігри на рахунок, міні-турніри та цікаві матчі під керівництвом тренера!

 

Формати тренувань: парний/одиночний, короткі сети навиліт, одиночні тай-брейки.


Розклад занять:
Нд 10.00-12.00

bottom of page