top of page
ПОСЛУГИ TENNIS PARK

ЗФП

Велику увагу в спортивній підготовці тенісистів приділяють загальному фізичному розвитку гравців. У Tennispark тренування проводяться в тренажерному залі зі спеціальним обладнанням, на тенісному корті, в парку за допомогою різних засобів та методів.

 

Групові та індивідуальні тренування.

 

Навчально-тренувальні міжсезонні збори з ЗФП на базі клубу та виїзні.

 

Кваліфіковані тренери із загальної фізичної підготовки зі спеціальною освітою та великим досвідом роботи.

 

Tennispark організовує свою роботу виходячи з методичних принципів вітчизняної школи теорії і методики спорту, теорії та методики фізичного виховання і рекомендацій експертів Міжнародної федерації тенісу з питань тенісної підготовки дітей

 МАССАЖ

Методи фізіотерапії пропонуються для практичного застосування як засіб корекції чинників, лімітуючи спортивний результат, відновлення при тренуванні спортивних якостей. Фізіотерапія, маючи широкий діапазон лікувальних і профілактичних ефектів, маючи гомеостатичний характер дії, хорошу сумісність з іншими лікувальними засобами, доступність, економічність, широко впроваджується в медичну практику спорту, використовується професіоналами і любителями спорту як ефективний, своєчасний, індивідуальний  засіб.

 

Спортивний масаж - один з методів відвертання травм і збереження спортивного довголіття спортсмена. Сучасні методики масажу сприяють досягненню розслаблення, стимуляції, відновленню м'язів.

 

Залежно від рекомендацій фахівців у тренувальному процесі масаж використовується на всіх етапах спортивної підготовки, до і після тренувань.

 

Тennispark пропонує консультації і послуги професійних фізіотерапевтів з досвідом роботи з провідними тенісистами України.

послугі1.gif
послугі2.gif
bottom of page